Obchody gminne Święta Konstytucji 3 Maja Delegacja naszej Szkoły wzięła udział w gminnych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja . Dziękujemy za udział i patriotyczną postawę. Więcej na naszym fanpage’u